PRODEJ VLASŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ K PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Vše o nákupu

MOŽNOSTI PLATBY

Platba předem, převodem na účet

Základní možnost úhrady Vaší objednávky. 
Pro platbu z České republiky využívejte náš účet č.: 115-4101070217/0100 vedený u Komerční banky. Jako variabilní symbol používejte číslo Vaší objednávky. Platby jsou připisovány zpravidla následující pracovní den ráno po provedení Vaší platby. Tentýž den jsme schopni Vaši objednávku vyexpedovat a předat přepravci.

Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do deseti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.

 

Platba při doručení – Dobírka

Zboží zasíláme na dobírku, kdy úhradu provedete při doručení zboží kurýrovi popřípadě na poště. Tato služba je zpoplatněna částkou 40 Kč.

 

Možnosti dopravy v rámci ČR

ČESKÁ POŠTA – balík do ruky 99,- Kč + dobírka 40,- Kč

ČESKÁ POŠTA – balík na poštu 99,- Kč + dobírka 40,- Kč

ČESKÁ POŠTA – služba EMS 150,- Kč + dobírka 40,- Kč

 

Balík Do ruky

Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku.

Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lístek v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístku).
Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Bližší informace na webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresáty nebo na: www.balikovarevoluce.cz.

 

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

• Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.
• Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
• Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.
• Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
• V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

 

Balík Na poštu

Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

V košíku si jednoduše vyberete, na kterou poštu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o prodloužení úložní doby.

Bližší informace na webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresát nebo na www.balikovarevoluce.cz.

 

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?

• Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.
• Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.
• Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
• Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout

 

EMS

EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky.

EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání, v pracovní den i v sobotu.

V zásilce EMS lze přepravovat věci do hodnoty 100 000 Kč. Za zásilku EMS Česká pošta odpovídá do výše sjednaného limitu odpovědnosti, tj. Udané ceny.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

 

Proč je služba EMS tak výhodná?

  • Kvalitní, rychlá a spolehlivá služba.
  • Garantované dodání je následující pracovní den do 14 hodin.*
  • Pokud odesílatel při podání zásilky zvolí doplňkovou službu Avizování,  adresáta zdarma informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
  • Dodání v sobotu, ve vybraných místech i v neděli a státem uznaný svátek.